Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i Wasz sukces!

Dlatego, współpracujemy tylko ze ściśle wyselekcjonowanymi trenerami!

Trenując w klubie 60minut możesz liczyć na komfort pracy, trenować w pełnym skupieniu, relaksować się przy ulubonej muzyce. To My jesteśmy dla Was.

Poniżej przedstawiamy sylwetki trenerów prowadzących zajęcia indywidualne w klubie 60 minut przy ul. Lipowej 15/17 (II piętro). Wybierzcie trenera osobistego według własnych upodobań i kwalifikacji. Pamiętajcie jednak, że Trenerzy też mają ograniczone możliwości w ilości prowadzonych treningów, jeżeli Wasz wybraniec nie ma już miejsc, wybierzcie kolejnego Trenera lub skontaktujcie się z Nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, z pewnością dobierzymy Wam Trenera Personalnego z którego będziecie zadowoleni :-]

Trener personalny:  Jarek Bączyk
Telefon:  792 234 858
E-mail:  
Strona www:  www.personalwolf.pl  &  www.60minut.com.pl
Specjalizacja:  Trener Personalny, Masażysta, Dietetyk
Wykształcenie:
» Instruktor Sportu, specjalność: Kulturystyka (Polska Akademia Sportu),
» Instruktor Sportu, specjalność: Lekkoatletyka,
» Studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność: Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej,
» Zawodowy kurs masażu klasycznego II stopnia,
» kurs Dietetyki Klinicznej
» kurs Coachingu Dietetycznego

O mnie:
Pamiętaj że jakość życia jest ściśle związana z jego zdrowiem i kondycją, ja znam sposób jak skutecznie można podnieść ten stan :]
Moje motto oddaje sens mojego życia – kocham trenować i kształcić się w tym zakresie. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem wyczynowym. Od 2001 roku wyczynowo trenuję lekkoatletykę (sprint 100m), gdzie do 2013 roku byłem corocznym finalistą Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie.

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej Uniwersytetu Łódzkiego. Wszystkie moje prace naukowe dotyczyły treningu oraz odżywiania („Edukacja żywieniowa wśród osób uprawiających Lekkoatletykę w konkurencjach sprinterskich", „Porównanie treningu siłowego i edukacji żywieniowej w sprincie i kulturystyce" oraz „Edukacja żywieniowa dzieci w wieku od 4 do 6 lat w Zgierskich przedszkolach")

Osiągnij swój poziom zadowolenia! Nieważne, czy masz za sobą 10 lat wyczynowego treningu, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem – do każdego podchodzę indywidualnie, w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Wiem, jak zintensyfikować trening oraz jak walczyć ze zmęczeniem i kontuzjami.

Szereg dyscyplin z którymi miałem do czynienia, tysiące treningów sprawiły, że na własnej skórze poczułem grymas kontuzji. Miałem też okazję trenować z polskimi olimpijczykami i doradzać im w zakresie właściwego treningu oraz diety.
Zapraszam do Studia 60minut!
Trener Personalny:  Maciej Borucz
Telefon:  501 241 956
E-mail:  
Strona www:  www.60minut.com.pl / www.facebook.com/borfavor/
Specjalizacja:  Trening funkcjonalny, kettlebells, kalistenika, slackline
Wykształcenie:
» Instruktor Slackline WSFed,
» kurs Trenera Personalnego z uprawnieniami Polskiej Federacji Sportu Powszechnego,
» Instruktor HardStyle Kettlebells
» Trening Funkcjonalny

O mnie:
Jestem pasjonatem aktywności fizycznej i ruchu w szerokim tego słowa znaczeniu. Na swoich treningach kładę nacisk na sprawność i funkcjonalność u której podstaw leży poprawna postawa, mobilność, elastyczność, koordynacja oraz siła. Poziom trudności i intensywności treningów dopasowuję indywidualnie do każdego klienta w zależności od jego obecnego stanu oraz przyświecających mu celów. Warto zaznaczyć, że głównymi celami powinny być zawsze sprawność i zdrowie, natomiast poprawę walorów estetycznych naszej sylwetki należy traktować jako skutek uboczny odpowiedniego treningu.

Jako że prowadzenie treningów indywidualnych niesie za sobą ogromną odpowiedzialność, czuję się zobowiązany aby napisać tu kilka słów o swoich sportowych doświadczeniach.

Dyscypliny które przewijały się w moim życiu to m.in. capoeira, karate, mma, krav maga, parkour oraz snowboard. Jestem jednym z prekursorów slackline w Polsce, a sport ten wywarł największy wpływ na moje życie. Na liście moich osiągnięć widnieje między innymi rekord Guinnessa oraz mistrzostwo Polski w trickline*. Jestem także licencjonowanym sędzią oraz instruktorem slackline. Brałem udział w licznych projektach highline**, zarówno w środowisku górskim jak i miejskim.

* trickline - akrobatyczna odmiana slackline
** highline - chodzenie po cienkiej taśmie slackline wysoko nad ziemią
Trener Personalny:  Homer
Rasa:  Labrador
E-mail:  
Strona www:  www.60minut.com.pl
Specjalizacja:  Asystent Trenera, Specjalista od motywacji
Wykształcenie:
» Ukończone szkolenie posłuszeństwa i rozrywki
Trener Personalny:  Adam Pawlak
Telefon:  602 104 142
E-mail:  
Strona www:  www.60minut.com.pl
Specjalizacja:  Trener Personalny, Doradca żywieniowy, Magister Farmacji
Wykształcenie:
» Uniwersytet Medyczny w Łodzi - kierunek Farmacja,
» Certyfikowany kurs Trenera Personalnego,
» Specjalistyczny kurs z zakresu pracy z taśmami oraz linami podwieszanymi

O mnie:
Magister farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie pracuje w jednej z Łódzkich aptek. Na co dzień doradza pacjentom w zakresie stosowania odpowiednich leków oraz suplementów diety. Po godzinach jako certyfikowany trener personalny pomaga swoim podopiecznym w osiąganiu wybranego celu treningowego. Obie profesje traktuje z pasją i zaangażowaniem. Uczestnik konferencji i szkoleń naukowych z dziedziny opieki farmaceutycznej i informacji o leku. Od dłuższego czasu stara się połączyć wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Medycznym z praktyką zawodową trenera. Prywatnie miłośnik filmów science-fiction i zdrowego jedzenia.

Chcesz zbudowac zgrabna i proporcjonalną sylwetkę? A może zależy Ci na redukowaniu tkanki tłuszczowej lub budowaniu masy mięśniowej? Zapraszam do współpracy, Adam Pawlak
Trener Personalny:  Marcin Bochenek
Telefon:  516 872 178
E-mail:  
Strona www:  www.marcinbochenek.pl, www.ucanbefitacademy.pl
Specjalizacja:  Trener personalny, Trener motoryki, Trening funkcjonalny, Dieta sportowa
Wykształcenie:
» Absolwent Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu i Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna i Wychowanie Fizyczne,
» Professional Fitness Personal Trainer z legitymacją międzynarodową REPS,
» Trening funkcjonalny,

» Trening TRX,
» Trening powięzi i mobility,
» Trening siłowy dla biegaczy,
» Kurs dietetyki sportowej i suplementacji.
O mnie:
Pomysłodawca i założyciel szkoły UcanBeFit Academy Centrum Doskonalenia Trenerów, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu, z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener personalny z pasją sportową i chęcią niesienia pomocy innym. Od wielu lat związany ze sportem, który ukształtował jego charakter i nauczył dyscypliny oraz tego, że nigdy nie można odpuszczać w dążeniu do celu. Na co dzień pomaga swoim podopiecznym osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jest osobą, która wiele wymaga zarówno od każdego kto z nim trenuje, jak i od samego siebie, dlatego ciągle się dokształca oraz podejmuje nowe wyzwania.

Trenując ze mną możesz liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Zapewniam bezpieczeństwo oraz trening dopasowany do Twoich aktualnych możliwości. Przywiązuje szczególną uwagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń, po to aby trening był jak najbardziej efektywny. Pomogę Ci pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, nabrać masy mięśniowej, poprawić kondycję, zbudować proporcjonalną sylwetkę, przygotować się do testów sprawnościowych.

W życiu wyznaję zasadę: „Nie ma rzeczy niemożliwych! Są tylko takie, do których słabo się przykładamy!”
Trener Personalny:  Mateusz Tersa
Telefon:  502 058 966
E-mail:  
Strona www:  www.60minut.com.pl
Specjalizacja:  Trener Personalny, Instruktor Fitness, Instruktor rekreacji Ruchowej, Instruktor Kulturystyki, Instruktor I.C.E, Dietetyk, Instruktor zajęć Les Mills: Body Pump, Body Combat, Cxworx, GRIT Strenght, Grit Plyo, Masażysta I,II,III stopnia; Terapeuta Ruchowy
Wykształcenie:
» Studia Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, specjalność: Fizjoterapia,
O mnie:
Zdecydowanie jestem osobą uzależnioną od sportu. Uwielbiam zmęczenie i ciężką pracę. To najbardziej motywuje mnie do działania. Ukończyłem studia z zakresu fizjoterapii, masażu oraz terapii ruchowej z gimnastyką kompensacyjno-korekcyjnej oraz Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Przez kilka lat szkoliłem się i zdobywałem doświadczenie jako masażysta w Polsce i za granicą. Jako instruktor specjalizuje się w treningach personalnych oraz zajęciach wzmacniających. Przez kilkanaście lat trenowałem rozmaite sztuki walk dzięki czemu zdobyłem dużą wiedzę na ich temat. Jako pedagog prowadzę także rozmaite formy zajęć dla dzieci. W pracy z ludźmi najważniejsze dla mnie są efekty i zadowolenie klientów.Trener Personalny:  Emila Sobiecka
Telefon:  514 910 219
E-mail:  
Strona www:  www.facebook.com/treningpersonalnylodz/
Specjalizacja:  Trener Personalny , Instruktor zajęć wzmacniającyh , Instruktor aeroboks
Wykształcenie:
» Kurs Trenera Personalnego UcanBeFit Academy - Centrum doskonalenia trenerów,
» Kurs instruktora zajęć wzmacniających IFAA Polska,
» Kurs instruktora aeroboksu,
» Kurs dietetyki i suplementacji.

O mnie:
Odkąd pamiętam stawiam sobie wysoko poprzeczkę, wymagający charakter oraz konsekwencja w dążeniu do celu doprowadziły mnie dokładnie tam gdzie chciałam się znaleźć. Wierzę że jeśli czegoś bardzo chcemy, możemy to osiągnąć przy odrobinie wysiłku. Uwielbiam współpracować z ludźmi którzy po każdej godzinie spędzonej ze mną są bliżej swojego celu, indywidualne podejście do każdego sprawia mi ogromną radość a jeszcze większą, błyskawiczne efekty.
Jestem pewna, że zarażę Cię pozytywną energią oraz uzależnię od treningów i zdrowego stylu życia :)!
Trener Personalny:  Kamil Ciszewski
Telefon:  695 773 271
E-mail:  
Strona www:  www.ciszewski.info & www.60minut.com.pl
Specjalizacja:  Trener personalny, Trening prozdrowotny, Funkcjonalny, Doradca żywieniowy
Wykształcenie:
» Studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność: Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej,
» Instruktor Sportu, specjalność: Kulturystyka (Polska Akademia Sportu),
» Dietetyka sportowa,
» Funkcjonalny trening powięziowy,
» Taśmy TRX,
» Zdrowy kręgosłup

O mnie:
Ze sportem związany od najmłodszych lat, zaczynałem od gry w piłkę nożną, później zainteresowałem się treningiem siłowym i tak pozostało do chwili obecnej. W pracy ze swoimi klientami często wprowadzam elementy szeroko pojętego treningu funkcjonalnego i prozdrowotnego. Lubię prowadzić treningi na świeżym powietrzu w terenie gdzie wykorzystuję taśmy TRX, odważniki kettelbells czy rezystory prędkości.
Jestem zwolennikiem twierdzenia "ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu"

Zapraszam do współpracy.
Kamil
Trener Personalny:  Adam Andrzejczak
Telefon:  509 102 639
E-mail:  
Strona www:  www.60minut.com.pl
Specjalizacja:  Trener Personalny, Doradca żywieniowy, Suplementacja, Farmakoterapia
Wykształcenie:
» Uniwersytet Medyczny w Łodzi - kierunek Farmacja,
» Certyfikowany kurs Trenera Personalnego,
» Specjalistyczny kurs z zakresu pracy z taśmami oraz linami podwieszanymi.

O mnie:
Odkąd pamiętam szeroko pojęta aktywność fizyczna zawsze mi towarzyszyła.
Dziś wiem, że bez sportu nie potrafię funkcjonować. Sporty sylwetkowe to coś co za każdym razem do mnie wracało. Próbowałem wielu dyscyplin (sztuki walki, taniec nowoczesny, taniec hip-hop, taniec towarzyski czy piłka nożna). Lata regularnych treningów oraz wymagające studia nauczyły mnie bycia cierpliwym i zmotywowanym.
Motywowanie do działania to moja specjalność!
Czuję ciągłą potrzebę rozwijania się w umiejętnościach trenerskich by nie zawieść swoich podopiecznych ale przede wszystkim samego siebie. Twój sukces to moje małe personalne zwycięstwo!
Jako czynny zawodowo magister farmacji doskonale odnajduję się w suplementacji oraz pro zdrowotnym odżywianiu.
Śmiało zadzwoń, nie szukaj wymówek! Im wcześniej zaczniemy tym szybciej osiągniemy Twój cel!
Pozdrawiam, Adam
Trener Personalny:  Mateusz Kisiel
Telefon:  796 244 200
E-mail:  
Strona www:  www.60minut.com.pl & http://www.facebook.com/Matek2393
Specjalizacja:  Trener personalny
Wykształcenie:
» Absolwent Szkoły Gastronomicznej - profil Technik Żywności,
» kurs Trenera Personalnego UcanBeFit Academy- Centrum Doskonalenia Trenerów,
» Dietetyka sportowa,
» Funkcjonalny trening powięziowy,
» Taśmy TRX,
» Zdrowy kręgosłup

O mnie:
Moją największą pasją i tym co obudziło we mnie sportowego ducha jest koszykówka. To dzięki niej nauczyłem się walczyć do końca. Wraz z moją drużyną zdobyliśmy brązowy medal na Mistrzostwach Polski. Do te pory wspominam te czasy z ogromnym sentymentem. Na dzień dzisiejszy robię wszystko co może mnie trochę zmęczyć – kocham biegać, trenować sztuki walki oraz ćwiczyć na siłowni. Od jakiegoś czasu mam zaszczyt współpracować z innymi osobami, którym również zależy na zmianie stylu swojego życia. To świetne uczucie dawać radość z treningów i motywować do zmian.

Jedno jest pewne – nieważny jest wiek, zawsze możesz wszystko zmienić. A Twój wygląd i samopoczucie będą tylko efektem ubocznym w całym procesie zmiany myślenia.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie skontaktuj się ze mną.